Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKT

Zdeněk Wambera - Wampi
Nad Závodištěm 2
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Tel: 728 749 825, 257 940 553

 

Prodejní doba:
Pondělí - pátek: 8 - 16 hod.
Středa: 8 - 17 hod.

  1. Úvod
  2. Motorové pily STILL
Motorové pily STILL

Motorová pila STILL neexistuje!

Jedná se o nepodařený padělek kvalitní motorové pily STIHL.  Reálně žádná taková pila, tedy značka motorových pil „STILL“ neexistuje, spousta lidí, si špatně pamatuje název STIHL, proto ho i jako STILL vyhledává.

Pozor, padělky!

Dalším důvodem mohou být, takzvané napodobeniny motorových pil firmy stihl, které využívají renomé značky a drobné slovní odchylky. Motorové pily STILL jsou většinou nabízeny ve stejné barevné kombinaci, kterou využívá, právě značka STIHL. Mnoho lidí nezná přesný název případně, se tak dobře v názvech a značkách motorových pil nevyzná. Tohoto právě využívají různí podvodní prodejci,většina těchto pil je nabízena za zlomek ceny pravé motorové pily STIHL, to je bohužel to co většinu lidí osloví. Lidé často podlehnou ceně, která je u napodobenin, které zneužívají názvu a podobnosti názvu značky STILL nižší. Ovšem následně jsou zklamaní. Spolehlivost, provedení a mnohdy funkčnost motorové pily STILL je právě přesným opakem originálního výrobceSTIHL.

Levné, ale nekvalitní!

Motorové pily STILL bývají nabízeny, za zlomek ceny originálních motorových pil STIHL, ale cena se prostě musela projevit na kvalitě. Dávejte si pozor na to, co kupujete, protože motorová pila, která není originálem, případně je nabízena za podezřele nízkou cenu, třeba zde zmiňovaná motorová pila still většinou nemá žádnou záruku. Tyto napodobeniny ve většině případu nevydrží příliš mnoho. Většinou jsou po prvním či druhém použití k ničemu. Takováto skutečnost kazí image značky STIHL, bohužel samotný výrobce za to nemůže.

Bez platné záruky!

Dávejte se pozor na to, co kupujete, nejsou výjimkou ani napodobeniny, které nesou správné označení, takže nemusí být ani takzvaně značky STILL, mohou mít stejné označení jako skutečná značka, ale nemusí to být originály, takové výrobky jsou vyráběny jako nelegální napodobeniny, kdy již kazí jméno značky i tím, že zneužívají její název, bohužel pokud napodobitel udělá přesmyčku v názvu značky a nazve pilu již zde zmiňovaným názvem STILL, nezneužívá jména firmy, proto je takovýchto napodobenin většina.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz