Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

KONTAKT

Zdeněk Wambera - Wampi
Nad Závodištěm 2
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Tel: 728 749 825, 257 940 553

 

Prodejní doba:
Pondělí - pátek: 8 - 16 hod.
Středa: 8 - 17 hod.


Úvod » Produkty STIHL » Křovinořezy STIHL » Příslušenství ke křovinořezům

Příslušenství ke křovinořezům STIHL

Nabízíme velmi kvalitní příslušenství ke křovinořezům STIHL. Jedná se především o řezné kotouče, trojzubce, vyžínací struny apod. V našem obchodě nakoupíte vždy za ty nejlepší ceny! Dopřejte svému křovinořezu to, co potřebuje!


Superlub FS-mazací tuk STIHL na převodovkyempty
Mazivo pro rychle se otáčející převodovky vyžínačů. Významně snižuje opotřebení. Tokové vlastnosti přizpůsobené speciálně konstrukci převodovky se starají v širokém teplotním rozsahu o tom, aby se
Superlub FS-mazací tuk STIHL na převodovky

Cena: 120 Kč


Kanystr STIHL na benzínempty
Dodává se ve 3 provedeních od 3 l do 5 l. S registrací UN, pro motorové nářadí.   Kanystr na benzin, 3 l průhledný......142,-akce od 1.4. do 30.6....121,- Kanystr na benzin, 5 l
Kanystr STIHL na benzín

Cena: 240 Kč

img

Olej STIHL pro dvoutaktní motory HP empty
Velmi dobré mazací schopnosti. Motorový olej STIHL pro dvoutaktní motory na minerální bázi s vysokou mazací schopností při současně dobré čistotě motoru. Výkonová třída: JASO-FB. Míchací poměr 1:50.
Olej STIHL pro dvoutaktní motory HP

Cena: 280 Kč

img

Plnící systém STIHL na palivoempty
Pro kombinovaný kanistr STIHL, a také kanystr na benzin STIHL (vratný obal). Aby nedocházelo při plnění palivové nádržky motorového nářadí k rozlití paliva nebo k přetečení nádržky.
Plnící systém STIHL na palivo

Cena: 290 Kč

img