Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

KONTAKT

Zdeněk Wambera - Wampi
Nad Závodištěm 2
159 00 Praha 5 - Velká Chuchle

Tel: 728 749 825, 257 940 553

 

Prodejní doba:
Pondělí - pátek: 8 - 16 hod.
Středa: 8 - 17 hod.


Úvod » Produkty VIKING » Robotické sekačky VIKING

Robotické sekačky VIKING

Hledáte spolehlivého pomocníka na zahradu? Vše, co musíte udělat pro perfektně udržovaný trávník, je nedělat vůbec nic!
A co je ještě lepší: sekačka iMow seče trávník zcela automaticky a vždy zkracuje trávník na stejnou délku. Jakmile dokončí svoji práci nebo je třeba dobít baterii, sama přijede zpět do dokovací stanice. Mulčovací systém sekačky rozmělňuje při sečení posečenou trávu na jemné části, které poslouží trávníku jako hodnotné hnojivo. Posuďte sami: sekačka iMow udává nový rozměr sečení trávy. Během pár hodin se dokáže postarat o to, aby byl váš trávník perfektní a vy jste ho mohli bez omezení využívat. Díky tomu máte dostatek času na věci, které děláte rádi, a můžete se věnovat lidem, na kterých vám záleží.


Robotická sekačka VIKING MI 422empty
Robotická sekačka MI 422 je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 500 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník je velmi rychle připraven k Vaší
Robotická sekačka VIKING MI 422

Cena: 35 290 Kč

img

Robotická sekačka VIKING MI 422 P empty
Model MI 422 P je vybavený výkonnou baterií a postará se tak bez problémů o dokonalou údržbu trávníků střední výměry, až do 1000 m². Své přednosti prokáže zejména na nerovných, zvlněných
Robotická sekačka VIKING MI 422 P

Cena: 38 190 Kč

img

Robotická sekačka VIKING MI 422 PCempty
VIKING iMow MI 422 PC je chytrá a všestranná robotická sekačka pro dokonalou údržbu trávníků střední výměry, až do 1000 m². Pomocí integrovaného datového připojení (zdarma v ceně sekačky) lze
Robotická sekačka VIKING MI 422 PC

Cena: 52 490 Kč

img

Robotická sekačka VIKING MI 632empty
Inteligentní robotická sekačka MI 632 spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 3000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché.
Robotická sekačka VIKING MI 632

Cena: 57 590 Kč

img

Robotická sekačka VIKING MI 632 Pempty
Inteligentní robotická sekačka MI 632 P spolehlivě a zcela samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 4000 m² . Naprogramování přístroje je přitom intuitivní a jednoduché.
Robotická sekačka VIKING MI 632 P

Cena: 61 290 Kč

img

Robotická sekačka VIKING MI 632 PCempty
Inteligentní robotická sekačka iMow MI 632 PC se zvládne zcela spolehlivě a samostatně postarat o dokonalou údržbu vašeho trávníku až do plochy 4000 m² . Naprogramování přístroje je přitom
Robotická sekačka VIKING MI 632 PC

Cena: 75 590 Kč

img

Kvalita robotické sekačky iMow MI 632 byla potvrzena vítězstvím v nezávislém testu robotických sekaček dTest 4/2014. Čtěte dále a odhalte všechny výhody sekačky iMow.

Jenom prodejce autorizovaný pro prodej sekaček VIKING iMow Vám může nabídnout poradenství a servis, jaký si Vy a sekačka iMow zasloužíte. Provede instalaci zařízení, stará se o záruku, provádí opravy a v případě nutnosti vyměňuje potřebné díly.

 

Dynamický vyžínací plán
Sekačka iMow pracuje nejen samostatně podle vyžínacího plánu, ale také se v pevně stanovaném časovém úseku (tzv. aktivní době) rozhoduje, kdy bude mít příležitost v přerušeném sečení pokračovat. Pokud bude po letním dnu následovat liják, aktivuje sekačka iMow dešťový senzor a práci přeruší. Ztracený čas dožene později. Pokud prší vytrvale, můžete dešťový senzor vypnout nebo sekačku iMow jednoduše nechat v dokovací stanici, dokud nezačne další aktivní doba.

Dobré sousedské vztahy
Z Vaší sekačky iMow bude mít radost i soused. Prostor sečení je definovaný omezovacím drátem, který vysílá signál bez rušení. To znamená, že signál nekonkuruje
žádnému jinému signálu, např. signálu jiné robotické sekačky v sousední zahradě. A tak se nic nepřiplete do cesty. Skutečně inteligentní! A protože má sekačka iMow také tichý chod, chrání sluch i nervy.

Neustále ve střehu
Sekačka iMow je vybavena různými senzory. Jakmile se někdo pokusí stroj nadzdvihnout nebo se ho dotkne, sekačka se zastaví. Mimo to lze sekačku iMow nastavit tak, aby se dala ovládat pouze po zadání kódu PIN a krádež tak byla zbytečná. Vy tak můžete zůstat v klidu.

Inteligentní systém nabíjení
Je sekačka iMow ve spěchu, protože má před sebou sečení velké plochy? O to rychleji se dobije. Má sekačka iMow volno přes noc? Pak se bude nabíjet pomaleji
a šetrněji, čímž se prodlužuje životnost akumulátoru. Šetří tak nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku.

Řezný nůž s oboustranným ostřím
Sekačka má pevný mulčovací nůž, který zůstává extrémně dlouho ostrý. Při každém zastavení nože se mění směr otáčení a je tak zajištěno stejnoměrné opotřebení. A až bude třeba nůž vyměnit, lze to udělat bez nářadí. Zcela jednoduše. Co na to říct? Chytré.

Dynamická rychlost
Sekačka iMow automaticky rozlišuje plochy s hustým nebo řidším travním porostem – když je tráva vzrostlá nebo má hustší porost, přizpůsobuje tomu rychlost sečení. Inteligentní, viďte?

 

Renomovaný nezávislý spotřebitelský časopis dTest zahrnuje pravidelně do svých testů i zahradní sekačky značky VIKING. V aktuálním testu robotických sekaček, zveřejněném v časopise dTest 4/2014, zvítězila robotická sekačka iMow VIKING MI 362 v konkurenci 9 robotických sekaček zahrnutých do tohoto testu. Více o nových robotických sekačkách VIKING iMow se dozvíte zde. Již v roce 2011 byla v testu benzinových sekaček ohodnocena sekačka VIKING MB 655 jako výrobek s dobrou kvalitou a následující rok, v testu elektrických sekaček, zvítězila elektrická sekačka VIKING ME 339 mezi 14 konkurenčními produkty. Zásadou testování dTest je, že výrobci nemají žádnou možnost ovlivnit výsledky testování dTestu. Podrobnosti o výsledcích testu je možno získat v tištěné podobě časopisu dTest a předplatitelé časopisu rovněž na webové prezentaciwww.dtest.cz.